Nepřehlédněte

Fíkus pěstování

Fíkus pěstování Fíkus patří k nejoblíbenějším pokojovým rostlinám. Rady a nápady pro úspěšné pěstování.

True North kvalitní krbová kamna

True North kvalitní krbová kamna Krbová kamna True North kvalita z Kanady. Kanadská krbová kamna s dvojím spalováním a dlouhou dobou hoření až 8 hodin.

Stojan na palivové dřevo

Stojan na palivové dřevo Stojan, stojany na štípané palivové dřevo. Základní předností žárově zinkovaných stojanů na palivové dřevo je dlouhá životnost a pevnost.

Automatický otvírač skleníkových oken

Automatický otvírač skleníkových oken Automatický otevírač skleníkových oken s pákovým mechanismem. Výhody automatický otvírač skleníkových oken zaručí, že se rostliny nepřehřejí a neshodí nasazené plody.

Výhody otevřených kompostérů

Výhody otevřených kompostérů Výhodou otevřených kompostérů je jejich počet odvětrávacích otvorů. Můžete si dovolit nasypat kompostéru velké množství posekané trávy.


Orchideje Druhy vhodné pro pěstování v domácích podmínkách


Nej ...

Recepty na vánoční cukroví: Vaše recepty na internetu

Recepty na vánoční cukroví: Vaše recepty na internetu Vaše recepty na internetu Recept na vánoční cukroví , Recept na vánoční cukroví - nepečené cukrobí | pepinův blog , Recept na vánoční cukroví| Vánoční rohlíčky a další recepty. Přiidej vánoční recepty.

Poradna zahrada - Orchideje jak pěstovat doma, pěstování orchidejí

Poradna zahrada - Orchideje jak pěstovat doma, pěstování orchidejí Orchideje jak pestovat doma na Topžena.cz : Poradna zahrada: Orchideje - jak pěstovat doma, pěstování orchidejí. Orchideje pro každého - Encyclia je jedna z nejsnáze pěstovatelných orchidejí. Orchidee rodu phalaenosis - pěstování v panelákovém bytě ...

Pilates cvičení na míči - Jak si zpevnit a zformovat celou postavu

Pilates cvičení na míči - Jak si zpevnit a zformovat celou postavu Pilates cvičení na míči - Jak si zpevnit a zformovat celou postavu. Chcete mít pevnou štíhlou postavu, ale bojíte se, že posilováním se vám nežádoucím způsobem zvýrazní vaše problémové partie? Chcete vypadat dobře, ...

Silvestrovské recepty - super recepty z české a světové kuchyně

Silvestrovské recepty - super recepty z české a světové kuchyně Silvestrovské recepty super recepty z české a světové kuchyně. Recepty Silvestrovské houbáčky, Silvestrovská prasátka, Silvestrovské Sýrové tyčky, Slané tvarohové ruličky a další super silvestrovské recepty.

Vánoční cukroví nepečené - Kokosové kuličky

Vánoční cukroví nepečené - Kokosové kuličky Vánoční cukroví nepečené - Kokosové kuličky. Recept na těsto: 210 g cukru, 250 g tuku, 2 vejce, rozdrobené piškoty, 30 g kakaa, trochu rumu. Postup: Cukr, vejce, kakao a rum ...

Krása Zdraví Móda

Imunita dětí

Imunita dětí

Imunita dětí na podzim. Listopad je z hlediska imunity pro děti velmi rizikový měsíc, který ovšem rodiče často podceňují. Dobře fungující imunitní systém je u zdravých dětí zpravidla velmi výkonný a dokáže jejich organizmus účinně ochránit před nástrahami okolí i nebezpečnými viry.

Vztahy mezi partnery - Vztahy mezi mužem a ženou

Vztahy mezi partnery - Vztahy mezi mužem a ženou

Vztahy mezi partnery - vztahy mezi mužem a ženou. Letošní rok a minulý rok, i přes těžkou ekonomickou situaci, se nejvíce řeší vztahy mezi partnery. Měníme se my- naše myšlení, priority, názory, hodnotový systém, zájmy, potřeby, pocity.
Celý článek | Přidat názor
Základy lásky - Láska je láska

Základy lásky - Láska je láska

Láska je láska - základy lásky. Přístup umění lásky . Tento přístup je vlastně založen na identifikaci dvou různých stavů vědomí: na dětském a dospělém. Neboť láska je uměním, kterému je třeba se učit.
Celý článek | Přidat názor
Nový singl Never Be You - Celeste Buckingham

Nový singl Never Be You - Celeste Buckingham

Celeste Buckingham se vrací s novým singlem Never Be You. Novinka Never Be You má hitový potenciál. Nezaměnitelná barva hlasu, bezchybná angličtina a výrazná osobnost předpoklady pro úspěch Celeste Buckingham.
Celý článek | Přidat názor
Cholesterol - 5 tipů pro snížení hodnoty cholesterolu

Cholesterol - 5 tipů pro snížení hodnoty cholesterolu

Cholesterol v lidském těle, stanovení hodnot cholesterolu se provádí z krve. 5 tipů snížení hodnoty choresterolu. Jednou z civilizačních chorob, která ohrožuje stále větší procento populace, je ateroskleróza, tedy kornatění cév. Ta je způsobena ukládáním cholesterolu a dalších tuků v cévách.
Celý článek | Diskuze (3)
Krav Maga pro ženy - Nenechte si ubližovat

Krav Maga pro ženy - Nenechte si ubližovat

Krav Maga pro ženy. Nenechte si ubližovat - 25. listopad je Mezinárodním dnem boje proti násilí na ženách. Při této příležitosti Krav Maga Global ve spolupráci s občanským sdružením ROSA pořádá praktický seminář Krav Maga pro ženy.
Celý článek | Přidat názor
Pohovor - Desatero, jak uspět při pracovním pohovoru

Pohovor - Desatero, jak uspět při pracovním pohovoru

Rady a tipy, jak se připravit na pracovní pohovor. Desatero, jak uspět při pracovním pohovoru. Úspěch či neúspěch u pracovního pohovoru může doslova ovlivnit celý váš život.
Celý článek | Diskuze (1)
 1  2  3  4  5  6  7 ...