Nepřehlédněte

Fíkus pěstování

Fíkus pěstování Fíkus patří k nejoblíbenějším pokojovým rostlinám. Rady a nápady pro úspěšné pěstování.

True North kvalitní krbová kamna

True North kvalitní krbová kamna Krbová kamna True North kvalita z Kanady. Kanadská krbová kamna s dvojím spalováním a dlouhou dobou hoření až 8 hodin.

Stojan na palivové dřevo

Stojan na palivové dřevo Stojan, stojany na štípané palivové dřevo. Základní předností žárově zinkovaných stojanů na palivové dřevo je dlouhá životnost a pevnost.

Automatický otvírač skleníkových oken

Automatický otvírač skleníkových oken Automatický otevírač skleníkových oken s pákovým mechanismem. Výhody automatický otvírač skleníkových oken zaručí, že se rostliny nepřehřejí a neshodí nasazené plody.

Výhody otevřených kompostérů

Výhody otevřených kompostérů Výhodou otevřených kompostérů je jejich počet odvětrávacích otvorů. Můžete si dovolit nasypat kompostéru velké množství posekané trávy.


Orchideje Druhy vhodné pro pěstování v domácích podmínkách


Nej ...

Recepty na vánoční cukroví: Vaše recepty na internetu

Recepty na vánoční cukroví: Vaše recepty na internetu Vaše recepty na internetu Recept na vánoční cukroví , Recept na vánoční cukroví - nepečené cukrobí | pepinův blog , Recept na vánoční cukroví| Vánoční rohlíčky a další recepty. Přiidej vánoční recepty.

Oleandr ( Oleandry - Nerium ) a jeho pěstování

Oleandr ( Oleandry - Nerium ) a jeho pěstování Oleandr a jeho pěstování - Oleandry (Nerium oleander - Oleandr obecný) teplomilný oleandr. Rostlina původem ze Středozemí patří k jedněm z nejoblíbenějších květin pěstovaných na slunných terasách a balkonech. Oleandry (Nerium) jsou keře ...

Kuřecí maso - recept Kuře na zelenině

Kuřecí maso - recept Kuře na zelenině Kuřecí maso - recept Kuře na zelenině. Postup: Kuře omyjeme, osušíme a rozdělíme na 8 kousků. Oloupeme brambory a podélně rozčtvrtíme. Pokud použijeme nové brambory, ...

Azalka, Azalky, Azalea a její pěstování

Azalka, Azalky, Azalea a její pěstování Azalka, Azalky, Azalea a její pěstování azalek. Azalka Azalea pěstování venkovní a ibišky, Hibiscus v květináči. Azalky jak správně pěstovat a ošetřovat, Pokojové azalky, Rhododendron simsii- jak množit, stříhat, pěstovat

Vánoční cukroví nepečené - Kokosové kuličky

Vánoční cukroví nepečené - Kokosové kuličky Vánoční cukroví nepečené - Kokosové kuličky. Recept na těsto: 210 g cukru, 250 g tuku, 2 vejce, rozdrobené piškoty, 30 g kakaa, trochu rumu. Postup: Cukr, vejce, kakao a rum ...

Krása Zdraví Móda

6 předsudků, které se tradují o faceliftu

6 předsudků, které se tradují o faceliftu

6 předsudků, které se tradují o faceliftu. 1. mýtus: Facelift je určen zejména pro starší ženy. 2. Mýtus: Jediným cílem faceliftu je vyhlazení pokožky. 3. mýtus: Jde o poměrně náročný zákrok, který se už léta provádí obdobně a další předsudky o faceliftu.

Chřipková epidemie - 5 rad, jak s ní zatočit

Chřipková epidemie - 5 rad, jak s ní zatočit

5 rad, jak v zatočit s chřipkou a nachlazením. Přinášíme proto několik tipů, jak je možné jejich obranyschopnost posilovat, aby se vyhnuly chřipkám a nachlazením i v zimním období.
Celý článek | Přidat názor
Pozor na detektor v mobilu

Pozor na detektor v mobilu

Detektor lásky v mobilu. Servis detektoru lásky nabízí mobilní operátor. Užívá technologie, která prý analyzuje hlas a zjišťuje, nakolik daný člověk mluví od srdce a kolik emocí vyjadřuje.
Celý článek | Přidat názor
Flirtování prospívá zdraví ženám i mužům

Flirtování prospívá zdraví ženám i mužům

Flirtování prospívá. Studie prokázala, že flirtování s radostí neprovozují jen sekretářky a administrativní pracovnice, ale vůbec všechny ženy, které chodí do zaměstnání společně s muži.
Celý článek | Přidat názor
Dobroty snadno podle zásad zdravé výživy

Dobroty snadno podle zásad zdravé výživy

Dobroty na každý den. Dobroty snadno podle zásad zdravé výživy. Vše začíná při nakupování, kdy je důležité nenechat se zlákat výhodnými slevami a nakoupit pouze takovou kvalitu a takové množství jídla, které rodina dokáže bez problémů sníst.
Celý článek | Přidat názor
Jak se ve zdraví vypořádat se zimou

Jak se ve zdraví vypořádat se zimou

Rady a návody, jak se ve zdraví vypořádat se zimou? Teorie zdraví čínské medicíny tvrdí, že člověk je projektován tak, aby se dožil sta let. To ovšem platí jen za předpokladu, že svoji životní energii nespotřebovává zbytečně a naopak ji vhodně doplňuje.
Celý článek | Přidat názor
Seriál Cesty domů - Herci obdarovali děti

Seriál Cesty domů - Herci obdarovali děti

Seriál Cesty domů - Herci ze seriálu Cesty domů obdarovali děti. Díky hercům z rodinného seriálu Cesty domů, kteří přišli obdarovat děti z azylových domů a komunitních center.
Celý článek | Přidat názor
 1  2  3  4  5  6 ...