Nepřehlédněte

Fíkus pěstování

Fíkus pěstování Fíkus patří k nejoblíbenějším pokojovým rostlinám. Rady a nápady pro úspěšné pěstování.

True North kvalitní krbová kamna

True North kvalitní krbová kamna Krbová kamna True North kvalita z Kanady. Kanadská krbová kamna s dvojím spalováním a dlouhou dobou hoření až 8 hodin.

Stojan na palivové dřevo

Stojan na palivové dřevo Stojan, stojany na štípané palivové dřevo. Základní předností žárově zinkovaných stojanů na palivové dřevo je dlouhá životnost a pevnost.

Automatický otvírač skleníkových oken

Automatický otvírač skleníkových oken Automatický otevírač skleníkových oken s pákovým mechanismem. Výhody automatický otvírač skleníkových oken zaručí, že se rostliny nepřehřejí a neshodí nasazené plody.

Výhody otevřených kompostérů

Výhody otevřených kompostérů Výhodou otevřených kompostérů je jejich počet odvětrávacích otvorů. Můžete si dovolit nasypat kompostéru velké množství posekané trávy.


Orchideje Druhy vhodné pro pěstování v domácích podmínkách


Nej ...

Recepty na vánoční cukroví: Vaše recepty na internetu

Recepty na vánoční cukroví: Vaše recepty na internetu Vaše recepty na internetu Recept na vánoční cukroví , Recept na vánoční cukroví - nepečené cukrobí | pepinův blog , Recept na vánoční cukroví| Vánoční rohlíčky a další recepty. Přiidej vánoční recepty.

Těhotenství: správná výživa v těhotenství

Těhotenství: správná výživa v těhotenství Těhotenství. Správná výživa v těhotenství. Celkové ozdravění jídelníčku, by ženy měly myslet už před plánovaným otěhotněním a přirozeným způsobem připravit organismus. Dvojnásob to platí, pokud je trápí nadváha.

Jak zhubnout a být štíhlá - Pilates cvičení na míči

Jak zhubnout a být štíhlá - Pilates cvičení na míči Jak zhubnout a být štíhlá - Pilates cvičení na míči. Chcete mít pevnou štíhlou postavu, ale bojíte se, že posilováním se vám nežádoucím způsobem zvýrazní vaše problémové partie? Pak doporučujeme cvičení na míči Pilates ...

Otevření stálé Galerie Jana Saudka

Otevření stálé Galerie Jana Saudka Novinky: Otevření stálé Galerie Jana Saudka - Nejznámější žijící český fotograf se navždy stane vyhledávaným pražským koloritem! Od středy 17. ledna 2007 bude nejen pro milovníky, ale i pro ty, co Jana Saudka coby ...

Muškáty pěstování, choroby muškátů (odborná poradna)

Muškáty pěstování, choroby muškátů (odborná poradna) Muškáty pěstování, choroby a škůdci můškátů. Miniaturní muškáty pěstování. Pelargonie řízkování pelargonií (převislé muškáty) jak na řízky pelargonií. Muškáty pěstování od A do Z

Krása Zdraví Móda

6 předsudků, které se tradují o faceliftu

6 předsudků, které se tradují o faceliftu

6 předsudků, které se tradují o faceliftu. 1. mýtus: Facelift je určen zejména pro starší ženy. 2. Mýtus: Jediným cílem faceliftu je vyhlazení pokožky. 3. mýtus: Jde o poměrně náročný zákrok, který se už léta provádí obdobně a další předsudky o faceliftu.

Chřipková epidemie - 5 rad, jak s ní zatočit

Chřipková epidemie - 5 rad, jak s ní zatočit

5 rad, jak v zatočit s chřipkou a nachlazením. Přinášíme proto několik tipů, jak je možné jejich obranyschopnost posilovat, aby se vyhnuly chřipkám a nachlazením i v zimním období.
Celý článek | Přidat názor
Pozor na detektor v mobilu

Pozor na detektor v mobilu

Detektor lásky v mobilu. Servis detektoru lásky nabízí mobilní operátor. Užívá technologie, která prý analyzuje hlas a zjišťuje, nakolik daný člověk mluví od srdce a kolik emocí vyjadřuje.
Celý článek | Přidat názor
Flirtování prospívá zdraví ženám i mužům

Flirtování prospívá zdraví ženám i mužům

Flirtování prospívá. Studie prokázala, že flirtování s radostí neprovozují jen sekretářky a administrativní pracovnice, ale vůbec všechny ženy, které chodí do zaměstnání společně s muži.
Celý článek | Přidat názor
Dobroty snadno podle zásad zdravé výživy

Dobroty snadno podle zásad zdravé výživy

Dobroty na každý den. Dobroty snadno podle zásad zdravé výživy. Vše začíná při nakupování, kdy je důležité nenechat se zlákat výhodnými slevami a nakoupit pouze takovou kvalitu a takové množství jídla, které rodina dokáže bez problémů sníst.
Celý článek | Přidat názor
Jak se ve zdraví vypořádat se zimou

Jak se ve zdraví vypořádat se zimou

Rady a návody, jak se ve zdraví vypořádat se zimou? Teorie zdraví čínské medicíny tvrdí, že člověk je projektován tak, aby se dožil sta let. To ovšem platí jen za předpokladu, že svoji životní energii nespotřebovává zbytečně a naopak ji vhodně doplňuje.
Celý článek | Přidat názor
Seriál Cesty domů - Herci obdarovali děti

Seriál Cesty domů - Herci obdarovali děti

Seriál Cesty domů - Herci ze seriálu Cesty domů obdarovali děti. Díky hercům z rodinného seriálu Cesty domů, kteří přišli obdarovat děti z azylových domů a komunitních center.
Celý článek | Přidat názor
 1  2  3  4  5  6 ...