Nepřehlédněte

Fíkus pěstování

Fíkus pěstování Fíkus patří k nejoblíbenějším pokojovým rostlinám. Rady a nápady pro úspěšné pěstování.

True North kvalitní krbová kamna

True North kvalitní krbová kamna Krbová kamna True North kvalita z Kanady. Kanadská krbová kamna s dvojím spalováním a dlouhou dobou hoření až 8 hodin.

Stojan na palivové dřevo

Stojan na palivové dřevo Stojan, stojany na štípané palivové dřevo. Základní předností žárově zinkovaných stojanů na palivové dřevo je dlouhá životnost a pevnost.

Automatický otvírač skleníkových oken

Automatický otvírač skleníkových oken Automatický otevírač skleníkových oken s pákovým mechanismem. Výhody automatický otvírač skleníkových oken zaručí, že se rostliny nepřehřejí a neshodí nasazené plody.

Výhody otevřených kompostérů

Výhody otevřených kompostérů Výhodou otevřených kompostérů je jejich počet odvětrávacích otvorů. Můžete si dovolit nasypat kompostéru velké množství posekané trávy.


Orchideje Druhy vhodné pro pěstování v domácích podmínkách


Nej ...

Recepty na vánoční cukroví: Vaše recepty na internetu

Recepty na vánoční cukroví: Vaše recepty na internetu Vaše recepty na internetu Recept na vánoční cukroví , Recept na vánoční cukroví - nepečené cukrobí | pepinův blog , Recept na vánoční cukroví| Vánoční rohlíčky a další recepty. Přiidej vánoční recepty.

Muškáty pěstování, choroby muškátů (odborná poradna)

Muškáty pěstování, choroby muškátů (odborná poradna) Muškáty pěstování, choroby a škůdci můškátů. Miniaturní muškáty pěstování. Pelargonie řízkování pelargonií (převislé muškáty) jak na řízky pelargonií. Muškáty pěstování od A do Z

Pilates cvičení na míči - Jak si zpevnit a zformovat celou postavu

Pilates cvičení na míči - Jak si zpevnit a zformovat celou postavu Pilates cvičení na míči - Jak si zpevnit a zformovat celou postavu. Chcete mít pevnou štíhlou postavu, ale bojíte se, že posilováním se vám nežádoucím způsobem zvýrazní vaše problémové partie? Chcete vypadat dobře, ...

Azalka, Azalky, Azalea a její pěstování

Azalka, Azalky, Azalea a její pěstování Azalka, Azalky, Azalea a její pěstování azalek. Azalka Azalea pěstování venkovní a ibišky, Hibiscus v květináči. Azalky jak správně pěstovat a ošetřovat, Pokojové azalky, Rhododendron simsii- jak množit, stříhat, pěstovat

Diety a hubnutí: Nejlepší recepty, jak zhubnout

Diety a hubnutí: Nejlepší recepty, jak zhubnout Diety a hubnutí: Nejlepší recepty, jak zhubnout V. : Jak zhubnout: Bodyforming, posilování a strečink pro plnoštíhlé ženy, Letos určitě zhubnu, Jak zhubnout a být šíthlá: Recepty na hubnutí, diety ...

Krása Zdraví Móda

Poznejte svého nepřítele – rakovinu

Poznejte svého nepřítele – rakovinu

Poznejte svého nepřítele – rakovinu – a bojujte včas. Rakovina prsu – strašák číslo 1 pro velkou část ženské populace. V celosvětovém pohledu jsme 30. Zemí s nejčastějším výskytem rakoviny prsu. Ročně u nás tato nemoc postihne přes 6 000 žen.

Jak se zbavit povislých prsou po dětech

Jak se zbavit povislých prsou po dětech

Rady, jak na povislá prsa. A hlavně, jak se zbavit povislých prsou po dětech. Přirozenou cestou se povislých vnad nezbavíte. Můžete je zpevnit posilováním i z pohodlí vašeho domova a nebo tento problém lze řešit jen na plastické chirurgii – a to modelací prsou.
Celý článek | Přidat názor
Vyzkoušeli jsme: bezbolestnou liposukci zmrazením

Vyzkoušeli jsme: bezbolestnou liposukci zmrazením

Liposukce zmrazením, neboli kryolipolýza, představuje moderní formu odbourání tukových buněk bez nutnosti absolvování nepříjemného chirurgického zákroku.
Celý článek | Přidat názor
Dejte zimě sbohem s jarní levandulovou kůrou

Dejte zimě sbohem s jarní levandulovou kůrou

Léčivé účinky levandule. Levandule je velice užitečná bylinka. Dezinfikuje rány, hojí ekzémy, zbavuje pokožku plísní a tiší bolesti hlavy. Silice levandule uvolňují příjemnou vůni.
Celý článek | Přidat názor
Ženy pozor! Jaké změny v životním pojištění se vás týkají?

Ženy pozor! Jaké změny v životním pojištění se vás týkají?

Životní pojíštění pro ženy - Ženy pozor! Jaké změny v životním pojištění se vás týkají? O jaké konkrétní změny jde. Přečtěte si proto následující shrnutí a budete rázem v obraze.
Celý článek | Přidat názor
V čem budete na jaře šik - Tipy pro váš šatník

V čem budete na jaře šik - Tipy pro váš šatník

Móda 2013 - V čem budete na jaře šik? Tipy pro váš šatník. Jaro se blíží a obchody s módou už se plní novými jarními kolekcemi. Poradíme vám, v čem letos zazáříte. Vsaďte na romantiku. Letošní sezónu si můžete vyhodit z kopýtka.
Celý článek | Přidat názor
Skvělé tělo může mít každá žena, když chce

Skvělé tělo může mít každá žena, když chce

Skvělé tělo může mít každá žena. Každodenní kritický pohled do zrcadla nás často nutí hledat nové tipy, rady a triky na to, jak zhubnout. Možná už máte sama zkušenosti s nejrůznějšími dietami. Jak si udržet štíhlou linii, co pomáhá.
Celý článek | Přidat názor
 1  2  3  4  5 ...